اخبارمرکز فیزیولوژی ورزش

21ديتفاهم نامه مشترک بین دانشگاه امام حسین و علوم پزشکی بقیه الله
  • 270
  • .
  • .

خلاصه متن : در راستای فرامین فرمانده معظم کل قوا، تفاهم نامه مشترک علمی، تحقیقاتی و فناوری بین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام و فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریف در تاریخ 14 دیماه 1401 امضا شد.

در این جلسه که در محل دانشگاه افسری برگزار شد سردار نعمان غلامی ضمن تسلیت سومین سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اخلاص شهید سلیمانی را رمز بزرگی و عظمت ایشان دانستند. ایشان ضمن اشاره به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا مبنی بر هم افزایی دانشگاه های نیروهای مسلح، بیان نمودند که در راستای ارتقای آمادگی رزم همه تلاش خود را برای اجرا و پیاده سازی مفاد ین تفاهم نامه بکار خواهند گرفت.  
در ادامه دکتر حسن ابوالقاسمی ضمن تشکر از سردار غلامی بابت میزبانی این جلسه، اظهار کردند که تفاهم نامه مشترک بین دو دانشگاه باعث تقویت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری خواهد شد. ایشان در بخشی از سخنان خود به اهمیت آمادگی جسمانی در ارتقای سلامت و آمادگی رزم اشاره کرده و با توجه به ابعاد چهارگانه سلامت از منظر سازمان بهداشت جهانی، سلامت جسمانی را برای نیروهای نظامی از مهمترین شاخص های سلامت برشمردند.  
در پایان این مراسم، فرماندهان دو دانشگاه از نقش محوری مرکز تحقیقات فیزیولوژی ورزش پژوهشکده سبک زندگی دانشگاه بقیه الله(عج) برای اجرایی شدن این تفاهم نامه تقدیر کردند.  

 
كلمات كليدي : مرکز تحقیقاتی فیزیولوژی ورزش
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیــو